Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.
Odporúčajte tyto stránky:
 

Hotel Elefant / ubytovanie Karlovy Vary Vítajte

Hotel Karlovy Vary Elefant
Príďte sa ubytovať do hotela, kde pred Vami bývali napríklad knieža Kinský, barón von Brudern, František Palacký, Karel Havlíček Borovský, knieža Kamil Josef Rohan a mnoho ďalších!

Hotel garni Elefant *** sa nachádza v samom srdci kúpeľnej promenády v jednej z historicky najznámejších budov Karlových Varov. V Karlových Varoch nemôžete nájsť atraktívnejšú lokalitu pre hotelové ubytovanie.

HOTEL garni ELEFANT *** má pre Vás pripravené dve kategórie izieb. V prízemí hotela sa nachádza slávna kaviareň Elefant, v ktorej trávili svoj voľný čas aj mladý J.W. Goethe, Ludvig van Bethoven, cisár František I. s manželkou či cisárovná Mária Lujza.

Karlovy Vary ubytovanie
V súčasnej dobe disponuje hotel Elefant 18ti dvojlôžkovými izbami, ktoré po všetkých stránkach spĺňajú tie najvyššie kritériá štandardu troch hviezd. Izby kategórie "A" majú navyše balkón s výhľadom na kúpeľnú promenádu. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou, WC, fénom atď, súčasťou vybavenia je aj SAT TV, telefón, chladnička, rádio-budík.

Hotel Elefant služby
V prvom poschodí hotela Elefant sa nachádza salón krásy. K dispozícii je výťah, platené parkovisko (cca 3 minúty pešo), letná terasa. Ubytovanie zvieracích miláčikov je možné. Raňajky sú zahrnuté v cene a sú podávané formou švédskych stolov. Zľava na ubytovanie 15% v prípade garantovanej rezervácie kreditnou kartou.

Hotel Elefant recepcia
Partnerský hotel: hotel Kučera. Oba hotely sú od seba vzdialené iba 70 metrov a majú spoločnú recepciu, ktorá je umiestnená v prízemí hotela Kučera. Upozorňujeme teda všetkých hostí hotela Elefant, aby po svojom príchode do Karlových Varov najprv navštívili recepciu hotela Kučera, kde im budú vydané kľúče a poskytnuté všetky ďalšie informácie k pobytu v hoteli Elefant.

Hotel Elefant príchod a parkovanie
Za účelom pobytu môžu hostia hotela Elefant prísť priamo pred hotel Kučera. Keďže sa hotel Elefant nachádza na pešej zóne, je hotel Kučera najbližším miestom, kam možno automobilom prísť (ignorujte, prosím, značky "zákaz vjazdu" na začiatku kúpeľnej zóny, nesmiete však vojsť na pešiu zónu!). Automobil tu môžete ponechať po dobu nevyhnutnú na ubytovanie sa v hoteli Elefant a až potom svoje vozidlo zaparkovať. Na výber sú nasledujúce možnosti:
Parkovanie v blízkosti hotela: 250, - Kč na deň
Parkovanie pri galérii (5 minút chôdze): 100, - Kč / deň
Strážené parkovisko (300 metrov vzdialené): 200, - Kč na deň
Podzemné garáže (12 minút pešo): 200, - Kč na deň
Vzhľadom k obmedzeným možnostiam parkovania v celej kúpeľnej zóne nemôžeme garantovať, ktorú z vyššie uvedených možností budete mať na výber pri Vašom príchode. Zaručujeme Vám však, že pre Váš automobil možnosť parkovania nájdeme vždy.
V deň odchodu môžete opäť prísť pred hotel Kučera a naložiť svoju batožinu.
Hotel Karlovy Vary Elefant - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Karlovy Vary Elefant - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Karlovy Vary Elefant - k dispozícii letná terasaHotel Karlovy Vary Elefant - k dispozícii kavareňHotel Karlovy Vary Elefant - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Karlovy Vary Elefant - akceptuje creditné karty VISAHotel Karlovy Vary Elefant - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Karlovy Vary Elefant - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Karlovy Vary Elefant - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Karlovy Vary Elefant - Iybz sú vybavené televízoromHotel Karlovy Vary Elefant - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Karlovy Vary Elefant - Izby s vlastnou toaletouHotel Karlovy Vary Elefant - v izbach je telefon